Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Häntäkuitu SC-APC 9/125 OS2 semitight Häntäkuitu SC-APC 2,0m 12kpl/pss

Häntäkuitu SC-APC 2,0m 12kpl/pss



  • Kuitu 9/125µ OS2

  • Liitin SC/APC 8° green

  • 12 häntäkuitua 12 värissä.

  • Standard code DIN VDE 0888

  • 6 häntää levyssä helposti irroitettavissa.

Arvostele ensimmäisenä tämä tuote

Häntäkuitu SC-APC 9/125 OS2 semitight Häntäkuitu SC-APC 2,0m 12kpl/pss

Suurenna kuvaa kaksoisklikkaamalla

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Sähkönumero Tuotteen nimi Tilaa
7289502 Häntäkuitu SC-APC 9/125 OS2 semitight Häntäkuitu SC-APC 2,0m 12kpl/pss

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.

Kampanjat

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.