Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Kuituadapterit

Valokuituadapterien valikoimasta löydät sekä LC- että SC-liitintyypin adapterit: simplex, duplex, quattro, kahdella eri hionnalla: APC tai UPC

Arvostele ensimmäisenä tämä tuote

Kuituadapterit

Suurenna kuvaa kaksoisklikkaamalla

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Vieritä nähdäksesi lisää
Sähkönumero Tuotenimi Hinta Kpl Tilaa
7289521 Adapteri MM SC OM3 DTW beige SC MM simplex, (25pcs/pss)
7289522 Adapteri SM SCD OS2, DTW blue SCD SM duplex (20 pcs/pss)
7289524 Adapteri SM E2000 APC OS2 duplex E2000 APC OS2 SM duplex, (12pcs/pss)
7289525 Adapteri SM SCD APC OS2 green SCD APC SM duplex, (12 pcs/pss)
7289526 Adapteri SM LCQ OS2 blue LCQ SM , quattro, (12pcs/pss)
7289527 Adapteri MM LCQ OM3 aqua LCQ MM, quattro, (12pcs/pss)
7289528 Adapteri SM LCD APC OS2 green LCD-APC SM duplex, (12pcs/pss)
7289529 Adapteri SM SC APC OS2 green SC-APC SM simplex, (12 pcs/pss)
7289530 Adapteri SM SC OS2 blue SC SM simplex, (12pcs/pss)
7289531 Adapteri MM SC OM3 violet SC MM simplex, (12pcs/pss)
7289532 Adapteri SM LCQ APC OS2 green LCQ APC SM, quattro, (12pcs/pss)
7289534 Adapteri SM SCD OS2 blue SCD SM duplex (12 pcs/pss)
7289535 Adapteri MM SCD OM3 aqua SCD MM duplex, (12pcs/pss) aqua
7289536 Adapteri MM LCD OM4 violet LCD MM, duplex, (12pcs/pss)
7289537 Adapteri SM LCD OS2 blue LCD SM duplex, (12pcs/pss)
7289539 Adapteri MM LCD OM3/OM4 aqua LCD MM duplex, (12pcs/pss)

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.