Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Häntäkuitu LC-UPC 9/125 OS2 tightbuffer Häntäkuitu LC-UPC 1,5m 12kpl/pss

Häntäkuitu LC-UPC 9/125 OS2 tightbuffer Häntäkuitu LC-UPC 1,5m 12kpl/pss

Suurenna kuvaa kaksoisklikkaamalla

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Sähkönumero Tuotteen nimi Tilaa
7289515 Häntäkuitu LC-UPC 9/125 OS2 tightbuffer Häntäkuitu LC-UPC 1,5m 12kpl/pss
  • Liitosvaimennus: < 0.25dB @ 1310nm
  • Heijastusvaimennus: < 50dB @ 1310nm (APC)
  • RoHS
  • Kaapelistandardi: IEC 60793-2
  • Liitinstandardi: IEC 61754-20

Ladattavat tiedostot

View File7289515_O0481TB.1,5_datalehti    Size: (795.32 KB)

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.

Kampanjat

Ladattavat tiedostot

View File7289515_O0481TB.1,5_datalehti    Size: (795.32 KB)

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.