Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Valmiit kytkentäkuidut

Valikoimastamme saatavilla kuituvälijohdot eri liitinpäillä ja –yhdistelmillä. SCD-SCD, LCD-LCD ja SCD-LCD johdot eri pituuksina halogeenivapaina suoraan hyllystä, muita liitintyyppejä ja saatavuuden voit tiedustella myynnistämme.

6 Nimike(ttä)

/ sivu
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex SC-SC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex SC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex LC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex SC-SC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex SC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex LC-LC

6 Nimike(ttä)

/ sivu