Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Tietoliikennejärjestelmät

  • Tietoverkkoratkaisuja eri käyttöympäristöihin

  • Dätwyler -tuotteet

  • Yleiskaapelointi

  • Maahan asennettavat kuidut

  • Palonkestävät kuidut

  • Laitekaapit ja tarvikkeet

  • Järjestelmätakuu 25 vuotta

  • Suunnittelupalvelut

Tietoliikenteen asiantuntijatiimimme apunasi

KYSY LISÄÄ

Kattava valikoima

ICT-tuoteryhmämme on kattava ja voimme toteuttaa järjestelmätoimitukset niin pieniin kohteisiin kuin isoihin projekteihin laadukkaasti ja tarvittaessa pitkällä järjestelmätakuulla.

ICT-KUVASTO 

Kuitukaapelit

Meiltä löydät kuidut niin sisä- kuin ulkokaapelointiin sekä palonkestäviin asennuksiin. Kaaviosta löydät yleisohjeistuksen eri kaapelien käyttömahdollisuuksista 

KÄYTTÖKAAVIO

Dätwyler -tuotteet

Valikoimaamme kuuluvat myös sveitsiläistä kellontarkkaa työtä edustavat Dätwylerin tuotteet. Laadukkaat tuotteet takaavat tietoverkkojen nopeuden ja toiminnan varmuuden.

DÄTWYLER-KUVASTO

Palonkestävä kaapelointi

Julkisissa tiloissa, esimerkiksi tie- ja rautatietunneleissa, on kaapelijärjestelmien täytettävä paloturvallisuusvaatimukset. Lue lisää paloturvallisista kuituoptisista kaapeleista.

LUE ARTIKKELI
Dätwyler kuparikaapelit Dätwyler kuitukaapelit EFB-Elektronik liitimet EFB-Elektronik kytkentäkaapelit Dätwyler kytkentäkaapelit IP-luokitellut rasiat Laukamo laitekaapit Laukamo kuitupaneelit RJ45 paneelit Voka tietoverkkokaapelit EFB-Elektronik häntäkuidut EFB-Elektronik adapterit

Tuotteet 61-120 / 146

/ sivu
Sivu:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Sininen (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Oranssi (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6 Valkoinen (S/FTP) EFB
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6 Sininen (UTP) EFB
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex SC-SC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex SC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex LC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex SC-SC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex SC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Sisä- / ulkokuidut

Sisä- / ulkokuidut

 

Palonkestävät järjestelmät
Palonkestävät kuidut

Palonkestävät kuidut

 

Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Vihreä (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Keltainen (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Punainen (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, LCD OM4 MM, violet LCD MM, duplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, LCD OS2 SM, blue LCD SM duplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, LCD OM3/OM4 MM, aqua LCD MM duplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6 Harmaa (UTP) EFB
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Harmaa (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Vihreä (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Keltainen (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Punainen (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Sininen (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Oranssi (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Musta (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Valkoinen (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Sisä- / ulkokuidut ZKT Micro
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-CAT6 RJ45 jatko Keystone RJ45-RJ45 jatkoliitin Cat.6 STP
Tietoliikennejärjestelmät
Pistorasiapaneeli 19" 6-os 3m Pistorasiapaneeli
Tietoliikennejärjestelmät
Tuuletin moduli 19" lattiakaappiin 1 puhallin + termostaatti

Tuotteet 61-120 / 146

/ sivu
Sivu:
  1. 1
  2. 2
  3. 3