Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex LC-LC


Aramidikuidulla vahvistettu kytkentäjohto vetolujuuden ja pitkäaikaisen stabiliteetin varmistamiseksi. Halogeeniton ja paloa edistämätön LSZH vaippa standardien IEC 60754-2, IEC 60332-1 ja IEC 6103 mukaisesti.


Arvostele ensimmäisenä tämä tuote

Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex LC-LC

Suurenna kuvaa kaksoisklikkaamalla

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Sähkönumero Tuotenimi kpl Tilaa
7289590 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 1,0m LCD-LCD OM3 MM 1,0m
7289591 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 2,0m LCD-LCD OM3 MM 2,0m
7289592 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 3,0m LCD-LCD OM3 MM 3,0m
7289594 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 5,0m LCD-LCD OM3 MM 5,0m
7289595 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 7,0m LCD-LCD OM3 MM 7,0m
7289597 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 10,0m LCD-LCD OM3 MM 10,0m

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.

Kampanjat

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.