Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex SC-SC


Aramidikuidulla vahvistettu kytkentäjohto vetolujuuden ja pitkäaikaisen stabiliteetin varmistamiseksi. Halogeeniton ja paloa edistämätön LSZH vaippa standardien IEC 60754-2, IEC 60332-1 ja IEC 6103 mukaisesti.


Arvostele ensimmäisenä tämä tuote

Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex SC-SC

Suurenna kuvaa kaksoisklikkaamalla

Loitonna
Katso lähemmin

Lisää kuvia

Sähkönumero Tuotteen nimi Kpl Tilaa
7289550 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 1,0m SCD-SCD OM3 MM 1,0m
7289551 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 2,0m SCD-SCD OM3 MM 2,0m
7289552 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 3,0m SCD-SCD OM3 MM 3,0m
7289554 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 5,0m SCD-SCD OM3 MM 5,0m
7289557 Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 10,0m SCD-SCD OM3 MM 10,0m

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.

Kampanjat

Kirjoita oma arvostelusi

Vain kirjautuneet käyttäjät voivat jättää arvosteluja. Kirjaudu tästä.