Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Häntäkuidut

Häntäkuitujen ja tarvikkeiden laatu – niin optinen kuin mekaaninen – on tärkeä kokonaisuuden toimivuuden vuoksi. Olemme valikoineet toimittajat siten, että loppukäyttäjällä ei tule ongelmia tuotteiden laatuominaisuuksien osalta.

7 Nimike(ttä)

/ sivu
Tietoliikennejärjestelmät
Häntäkuitu LC-APC 9/125 OS2 Häntäkuitu LC-APC 2,0m 12kpl/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Häntäkuitu SC-APC 9/125 OS2 Häntäkuitu SC-APC 2,0m 12kpl/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Häntäkuitu LC 9/125 OS2 Häntäkuitu LC 2,0m 12kpl/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Häntäkuitu SC 9/125 OS2 Häntäkuitu SC 2,0m 12kpl/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Häntäkuitu LC 50/125 OM3 G50 Häntäkuitu LC 2,0m 12kpl/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Häntäkuitu SC 50/125 OM3 G50 Häntäkuitu SC 2,0m 12kpl/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Häntäkuitu LC 50/125 OM4 G50 Häntäkuitu LC 2,0m 12kpl/pss

7 Nimike(ttä)

/ sivu