Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Adapterit

Erilaisilla kuituadaptereilla ja liittimillä kuitukaapeleiden liittäminen erilaisiin järjestelmiin onnistuu luotettavasti. Monimuotokuiduille ja yksimuotokuiduille valikoimasta löytyy yleisimmin käytössä olevat tyypit eli SC, LC ja näistä simplex, duplex ja quattro -versiot.  

Mikäli et löydä etsimääsi tuotetta, niin soita meille:

010 4238 770

tai laita sähköpostia:

myynti@pistesarjat.fi

14 Nimike(ttä)

/ sivu
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri SM LCQ APC OS2 green LCQ APC SM, quattro, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri SM LCD OS2 blue LCD SM duplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri MM LCD OM4 violet LCD MM, duplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri MM SCD OM3 aqua SCD MM duplex, 12pcs/pss aqua
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri SM SCD OS2 blue SCD SM duplex 12 pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri MM SC OM3 violet SC MM simplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri SM SC OS2 blue SC SM simplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri SM SC APC OS2 green SC-APC SM simplex, 12 pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri SM LCD APC OS2 green LCD-APC SM duplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri MM LCQ OM3 aqua LCQ MM, quattro, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri SM LCQ OS2 blue LCQ SM , quattro, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri SM SCD APC OS2 green SCD APC SM duplex, 12 pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri MM LCD OM3/OM4 aqua LCD MM duplex, 12pcs/pss

14 Nimike(ttä)

/ sivu