Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Ostoskori:

0 tuotetta - 0,00 €

Tietoliikennejärjestelmät

  • Tietoverkkoratkaisuja eri käyttöympäristöihin

  • Dätwyler -tuotteet

  • Yleiskaapelointi

  • Maahan asennettavat kuidut

  • Palonkestävät kuidut

  • Laitekaapit ja tarvikkeet

  • Järjestelmätakuu 25 vuotta

  • Suunnittelupalvelut

Tietoliikenteen asiantuntijatiimimme apunasi

KYSY LISÄÄ

Kattava valikoima

ICT-tuoteryhmämme on kattava ja voimme toteuttaa järjestelmätoimitukset niin pieniin kohteisiin kuin isoihin projekteihin laadukkaasti ja tarvittaessa pitkällä järjestelmätakuulla.

ICT-KUVASTO 

Kuitukaapelit

Meiltä löydät kuidut niin sisä- kuin ulkokaapelointiin sekä palonkestäviin asennuksiin. Kaaviosta löydät yleisohjeistuksen eri kaapelien käyttömahdollisuuksista 

KÄYTTÖKAAVIO

Dätwyler -tuotteet

Valikoimaamme kuuluvat myös sveitsiläistä kellontarkkaa työtä edustavat Dätwylerin tuotteet. Laadukkaat tuotteet takaavat tietoverkkojen nopeuden ja toiminnan varmuuden.

DÄTWYLER-KUVASTO

Palonkestävä kaapelointi

Julkisissa tiloissa, esimerkiksi tie- ja rautatietunneleissa, on kaapelijärjestelmien täytettävä paloturvallisuusvaatimukset. Lue lisää paloturvallisista kuituoptisista kaapeleista.

LUE ARTIKKELI
Dätwyler kuparikaapelit Dätwyler kuitukaapelit EFB-Elektronik liitimet EFB-Elektronik kytkentäkaapelit Dätwyler kytkentäkaapelit IP-luokitellut rasiat Laukamo laitekaapit Laukamo kuitupaneelit RJ45 paneelit Voka tietoverkkokaapelit EFB-Elektronik häntäkuidut EFB-Elektronik adapterit

Tuotteet 1-60 / 144

/ sivu
Sivu:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Tietoliikennejärjestelmät
Peitelevy, UP-K MS, 185732 "LD" Peitelevy 88x88 keskiölle 60x60
Tietoliikennejärjestelmät
Telerasia, UP-K 2xMS/MU/PS "LD" 2xRJ45 Keskiölevy 60x60 185688
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-CAT7, jatkoliitin Cable connector Cat.7 IP20
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-Cat6, kaapelijatko Cable connector Cat6 LSA
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-Cat6a RJ45, urosliitin Cat.6a RJ45 field plug työkaluton
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-Cat7, kaapelijatko Cable connector Cat7 LSA
Tietoliikennejärjestelmät
Pintarasia IP67, 2xCat6a Keystone IP67 Distribution box plastic
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-CAT6a RJ45 STP "LD" MS Cat.6a/Ea STP 309170
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-CAT6 RJ45 jatko Keystone RJ45-RJ45 jatkoliitin Cat.6 STP
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-CAT7a STP GG45 MGK Cat.7a STP GG45 400102
Tietoliikennejärjestelmät
Liitin-CAT7a STP Tera PS-Tera Cat.7a STP 1408502
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, SCD APC OS2 SM, green SCD APC SM duplex, 12 pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, LCQ OS2 SM, blue LCQ SM , quattro, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Punainen (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Keltainen (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Vihreä (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Musta (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Sininen (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Oranssi (S/FTP) EFB-MK
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6 Valkoinen (S/FTP) EFB
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6 Sininen (UTP) EFB
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex SC-SC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex SC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OS2 Duplex LC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex SC-SC
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli-kuitu OM3 Duplex SC-LC
Tietoliikennejärjestelmät
Sisä- / ulkokuidut

Sisä- / ulkokuidut

 

Palonkestävät järjestelmät
Palonkestävät kuidut

Palonkestävät kuidut

 

Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Valkoinen (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Musta (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Kytkentäkaapeli Cat.6A Sininen (S/FTP) Dätwyler
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, LCQ OM3 MM, aqua LCQ MM, quattro, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, LCD APC OS2 SM, green LCD-APC SM duplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, SC APC OS2 SM, green SC-APC SM simplex, 12 pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, SC OS2 SM blue SC SM simplex, 12pcs/pss
Tietoliikennejärjestelmät
Adapteri, SC OM3 MM violet SC MM simplex, 12pcs/pss

Tuotteet 1-60 / 144

/ sivu
Sivu:
  1. 1
  2. 2
  3. 3